Не почуті владою Лазірківчани вирушили шукати спрведливості під стінами Кабінету Міністрів України.

Після того як голова Полтавської ОДА Валерій Головко не став  на захист інтересів селян і не забезпечив їх вимогу - заборонити роботу протруювального цеху насіннєвого заводу СТОВ «Вишневе Агро» групи компаній «Кернел», який знаходиться в с. Лазірки  Оржицького району та проігнорувавши зустріч  13.03.2017 року  з громадою с. Лазірки Оржицького району, Лазірківсчька громадада вирушила шукати допомоги під стінами Кабінету Міністрів України.

Близько 10-00 годин 14 березня 2017 року Лазірківська громада вирушила пішою ходою до міста Києва, щоб звернутися до призидента України, примєр - міністра України та до народних депутатів України щоб вони допомогли їм вирішити проблему: заборонити роботу протруювального цеху насіннєвого заводу СТОВ «Вишневе Агро» групи компаній «Кернел». Орієнтовний час прибуття громади 17 березня 2017 року 10-00 год.