РЕМОНТ ДОРОГИ В СЕЛІ ЛАЗІРКИ РОЗПОЧАТО.

Розпочато ремонт дороги яка проходить через село Лазірки. Перші кошти в сумі 100 тис.грн для поточного ремонту були виділені компанією СТОВ «Придніпровський край» групи компаній КЕРНЕЛ (директор Петров Михайло Васильович).
Також повідомляємо, що 08.08.2018 року службою автомобільних доріг у Полтавській області було підписано договір на поточний середній ремонт даної автомобільної дороги на суму 1773,3313 тис. грн., згідно якого незабаром розпочнуться ремонтні роботи по вул.Котляревського, вул. Центральна, вул. Широка, вул. Новоселівська. Також планується співфінансування з місцевого бюджету у сумі 300-500 тис.грн. Даних коштів можливо вистачить лише на ремонт дороги в самому селі, а невідремонтованим залишиться відрізок дороги від залізничного переїзду і до виїзду на автомагістраль Київ-Харків, де і є найінтенсивніший рух вагового транспорту. Загальна площа, яку потрібно відремонтувати на даному відрізкові дороги складає 10500 тис.м2.(ширина дороги 6м, протяжність дороги яка потребує ремонту 1700 м). Здійснити ремонт даного відрізку дорожнього полотна – фінансово неможливо, так як у місцевому бюджеті відсутній необхідний обсяг коштів. Тому Лазірківською сільською радою були направленні звернення до керівників елеваторів (Лазірківська дільниця ТОВ «Кононівський елеватор групи компаній КЕРНЕЛ») та Лазірківська дільниця насіннєвого заводу СТОВ «Вишневе Агро» групи компаній «КЕРНЕЛ» та підприємств СТОВ «Придніпровський край» та СТОВ «Дружба-Нова» групи компаній «КЕРНЕЛ» з проханням щодо виділення у 2018 році необхідних коштів для проведення ремонтних робіт на відрізку дороги від залізничного переїзду і до виїзду на автомагістраль Київ-Харків в селі Лазірки.