О Г О Л О Ш Е Н Н Я 10 БЕРЕЗНЯ 2019 р. о 13 год.00 хв в приміщенні Лазірківського Будинку творчості школяра відбудуться громадські слухання по питанню: «Добровільного об’єднання Лазірківської сільської територіальної громади Оржицького району, Полтав

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
10 БЕРЕЗНЯ 2019 р. о 13 год.00 хв в приміщенні Лазірківського Будинку творчості школяра відбудуться громадські слухання по питанню: «Добровільного об’єднання Лазірківської сільської територіальної громади Оржицького району, Полтавської області з Новооржицькою селищною територіальною громадою селища Новооржицьке, Черевківською сільською територіальною громадою сіл Черевки, Хорошки, Заріччя, Сліпорід Оржицького району, Полтавської області, Воронинцівською сільською територіальною громадою сіл Воронинці, Новоселівка, Котляревське, Приймівщина, Козаче, Максимівщина, Вишневої територіальної громади сіл Вишневе, Тимки, Хоружівка, Іванівка, Несено-Іржавець, Нове, Савенською сільською територіальною громадою сіл Савенці, Грабів, Яблунівською сільською територіальною громадою сіл Яблуневе, Загребелля, Залужне, Пилиповичі у Лазірківську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Лазірки.»