Підписано спільний ДОГОВОР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДИ" між Лазірківською, Вишневою, Воронинцівською, Черевківською сільськими радами та Новооржицькою селищною радою.

4 травня 2018 року підписано спільний ДОГОВОР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДИ" між Лазірківською, Вишневою, Воронинцівською, Черевківською сільськими радами та Новооржицькою селищною радою.
Згідно цього договору створено та розпочато фінансування Новооржицької місцевої пожежної охорони, яка обслуговуватиме Лазірківську, Вишневу, Воронинцівську, Черевківську сільські ради та Новооржицьку селищну раду.
Метою даного проекту є покращення стану пожежної безпеки та зменшення криміногенної ситуації на даних територіях.