02 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ В ЛАЗІРКАХ ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПО ПИТАННЮ : «НЕЗАКОННОЇ РОБОТИ ПРОТРУЮВАЛЬНОГО ЦЕХУ ЛАЗІРКІВСЬКОГО НАСІННЕВОГО ЗАВОДУ ГРУПИ КОМПАНІЙ «КЕРНЕЛ»».

ЗГІДНО РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ТЕРМІНОВО СКЛИКАЮТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПО ПИТАННЮ : «НЕЗАКОННОЇ РОБОТИ ПРОТРУЮВАЛЬНОГО ЦЕХУ ЛАЗІРКІВСЬКОГО НАСІННЕВОГО ЗАВОДУ ГРУПИ КОМПАНІЙ «КЕРНЕЛ»».

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ВІДБУДУТЬСЯ В ЧЕТВЕРГ 02 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ О 11 ГОДИНІ В ПРИМІЩЕННІ ЛАЗІРКІВСЬКОГО БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ШКОЛЯРА(ПІОНЕРСЬКИЙ) ЗА АДРЕСОЮ: С.ЛАЗІРКИ,ВУЛ. ШИРОКА, 9.

Громадські слухання проходитимуть за участі народного депутата України Мосійчука І.В, голови Полтавської обласної ради Біленького О.Ю,голови Полтавської обласної державної адміністрації Головка В.А,представників Полтавської та Оржицької прокуратури, відділу поліції, екологічних та санітарних служб ,., депутатів Полтавської ради,керівників Оржицької РДА та Оржицької РР. Шановні односельці, не будьте байдужі до даної проблеми, бо від нас самих залежить наше життя та життя наших дітей. Тому закликаємо Вас, обов’язково з’явитися на слухання.

ВИКОНКОМ ЛАЗІРКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ