15.02.2016 року в Оржицькій РДА відбулася зустрічі сільських голів з помічниками народного депутата України Констянтина Іщейкіна

Сільський голова Олександр Ковальов повідомив про плани  виконанням Програми соціально-економічного та культурного розвитку села Лазірки, в яких першочерговими завданнями є:

•
  • Утеплення та облицювання фасаду, заміна вікон Лазірківської ЗОШ I-III ст.. ім.. В.О.Підпалого.
  • Заміна вікон в Лазірківській амбулаторії та дитячому садочку «Ромашка».
  • Освітлення вулиць.
  • Облаштування тренажерного майданчика.
  • Ремонт доріг.

В результаті зустрічі було прийнято рішення розробляти проекти по всіх пунктах, для найскорішої допомоги з державного фонду.