Сільський голова Олександр Ковальов взяв участь в нараді по питанню роботи протруювального цеху Лазірківської дільниці СТОВ «Вишневе – Агро» групи компаній «Кернел» , яка відбулася в Полтавській ОДА

14.02.2017 року в Полтавській обласній раді пройшла нарада по питанню роботи протруювального цеху Лазірківської дільниці СТОВ «Вишневе – Агро» групи компаній «Кернел»  за головуванням заступника Полтавської ОДА Романа Товстого. На нараді були присутні народний депутат України Ігор Мосійчук, заступник прокурора Полтавської області Олександр Савенко, Лазірківський сільського голови Олександр Ковальов , ініціативна група від Лазірківської громади (Микола Каменський, Анатолій Сурков, Світлана Тараненко, Віктор Назаренко, Ірина Назаренко), перший заступник Оржицької РДА Володимир Іванов, директор Лазірківської дільниці СТОВ «Вишневе – Агро» Олександр Черногорський та керівники Полтавських та Оржицьких відділків.

Заслухавши доповіді всіх представників після двох годинного обговорення було прийнято рішення:

• Правоохоронним органам провести ретельне розслідування на предмет законності будівництва та роботи протруювального цеху Лазірківської дільниці СТОВ «Вишневе – Агро» групи компаній «Кернел» в найкоротші терміни.
  • Створити комісію для перевірки роботи цеху з відбором грунту та повітря для незалежного дослідження в лабораторії. При наявноті порушень негайне зупинення роботи цеху.