ЗВЕРНЕННЯ ЛАЗіРКіВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА КОВАЛЬОВА

Шановні односельці та гості нашого села!. Нагадую Вам,що на території Лазірківської сільської ради проводяться рейди за участю голови сільської ради, представників правоохоронних органів та волонтерів, задля недопущення ситуацій проходження нової хвилі забруднення прилеглих територій.На даний час вже виявлено декількох порушників, та проведено відповідну роботу.
Тому прохання до жителів села навести лад коло своїх прибудинкових територій (згідно "Правила благоустрою та утримання населеного пункту Лазірківської сільської ради на 2017 рік", прибудинковою територією вважається територія на відстані 2 метрів від будинку.).
Штраф за не виконання даних правил визначений в розмірі 500 грн.

Дякую за розуміння та підтримку, з повагою сільський голова Олександр Ковальов.