30 липня в с. Лазірки відбувся благодійний концерт нашої односельчанки з Японії КАТЕРИНИ ГУДЗІЙ.Вона вже 11 років проживає в Японії та доносить українську пісню до місцевого населення.
Також під час концерту була намальована неймовірно гарна картина відомим японським художником-муралістом Міязакі Кенсуке.Даний шедевр був подарований Лазірківській школі. Також під час концерту з художником малювали і учні школи,малюнки яких будуть передані до Японії.
В концертній програмі також взяли участь аматори Лазірківького будинку культури та бандурист з міста Лубни.
Зібрані кошти від концерту були направлені до дитячого будинку в м.Лубни.
P.S.Такого неймовірно гарного,дущевного концерту лазірківчани ще не бачили. Тому велике спасибі Каті та її мамі Марії Дмитрівні за чудовий вечір неймовірних відчуттів.