Автобіографія сільського голови Ковальова Олександра Олександровича

1. Прізвище, власне ім'я (усі власні імена) та по батькові (за наявності): Ковальов Олександр Олександрович.
2. Число, місяць і рік народження: 03 жовтня 1986 року, м. Новгород, Новгородська область.
3. Громадянство: Громадянин України.
4. Освіта: Освіта вища. В 2009 р. закінчив Київський Національний університет будівництва і архітектури.
5. Трудова діяльність: з 2009 р. по 2010 р. – робочий будівельної бригади ПСП «Лазірки», з 2010 р. по 2012 р. – секретар Лазірківської сільської ради, з 2012 р. і по 11.11.2015 року - директор Лазірківського зонального Будинку культури, з 12.11.2015 року – обраний на посаду сільського голови.
6. Посада, місце роботи (заняття): сільський голова
7. Громадська робота (в тому числі на виборних посадах): депутат Лазірківської сільської ради.
8. Партійність: Безпартійний.
9. Склад сім'ї:
  • дружина – Ковальова Жанна Панасівна,
  • син – Ковальов Андрій Олександрович,
  • син – Ковальов Арсеній Олександрович.
10. Місце проживання: 37710, Полтавська область, Оржицький район, с.Лазірки, вул.Чапаєва, 61
11. Контактний телефон:
12. Наявність чи відсутність  представницького мандата: депутат Лазірківської сільської ради.
13. Наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину: судимості відсутні.

Прийомні дні: з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 12.00 год.