19 ДЕНЬ ТА ЧЕТВЕРТИЙ РІК ТРИВАЄ МИРНА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ «МИ ХОЧЕМО ЖИТИ» В СЕЛІ ЛАЗІРКИ, ОРЖИЦЬКОГО РАЙОНУ,ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Завтра 29 березня 2017 року на засіданні уряду повинні визначити дату для проведення урядової комісії по питанню роботу протруювального цеху насіннєвого заводу СТОВ «Вишневе Агро» групи компаній «Кернел», який знаходиться в с. Лазірки Оржицького району.
Нагадуємо 19 день триває мирна акція протесту «Ми хочемо жити» проти роботи протруювального цеху насіннєвого заводу СТОВ «Вишневе Агро» групи компаній «Кернел», який знаходиться в с. Лазірки Оржицького району та зі слів селян триватиме до повного демонтажу протруювального цеху насіннєвого заводу СТОВ «Вишневе Агро» групи компаній «Кернел»